Girls and Pink

Czy różowy musi kojarzyć się ze słodkością? Oczywiście, że nie! Osobiście nie jestem zwolenniczką tego, aby od stóp do głów nosić słodki różowy kolor. Ale czemu by nie zestawić odcieni przygaszonych czy pastelowych z kontrastowym kolorem czerni? Do mnie takie zestawienie przemawia w 100%. Kolor różowy w takim duecie nabiera zupełnie innego charakteru.

Tak samo jak rzadko wybieram dla siebie ten kolor to i też moja Ma Cherie nie nosi go zbyt często. Sama w sobie jest słodka, więc to już w zupełności wystarczy. Dlatego wolę ją zwykle w stonowanych kolorach, beżach, szarościach czy błękitach. Mimo to od czasu do czasu decydujemy się na „coś różowego”. Jednak takie wybory mogłabym policzyć na palcach jednej ręki.

Pewnie wielu z Was kojarzy rasę Yorkshire Terrier na różowo. I nie ma w tym nic dziwnego ponieważ właśnie taki schemat się przyjął. My postanowiłyśmy przełamać schematy i pokazujemy w innym świetle tą cudowną rasę. A jeśli różowy tak jak w dzisiejszym wpisie to z umiarem i w palecie odcieni pudrowych i przygaszonych. I wtedy ten kolor może naprawdę fajnie wyglądać.

Zresztą oceńcie sami!

płaszcz – Zara

buty – Loft37

torebka – Sabrina Pilewicz

Nika

szelki i smycz – Louisdog od Puppy Star


4 komentarze

  1. Avatar Gosia Październik 22, 2017
  2. Avatar Kasia Zawada Listopad 25, 2017

Twój komentarz

15 + 18 =