Świąteczna stylizacja by Nika.

Tydzień temu przygotowałyśmy dla Was listę świątecznych prezentów dla czworonożnych przyjaciół, która mam nadzieję była dla Was fajną inspiracją. W tym tygodniu mamy dla Was propozycję świątecznego stroju.

Sukienka TUTU Dress to idealny wybór na taką okazję, bo o ile niekoniecznie polecamy ją na spacery to święta są najlepszym momentem na to, aby nasze fashionistki prezentowały się efektownie. A w tej sukience mamy to zagwarantowane.

O tym, że jest wygodna to nie muszę chyba nikogo przekonywać. Góra wykonana z miękkiej  bawełny z monogramem Puppy Angel. Dół sukienki to 100% tiulu najlepszej jakości. Zaletą tego projektu jest fakt, że powstała dosłownie we wszystkich kolorach tęczy. U Nas wygrał zdecydowanie kolor ciemnoszary;) Ale tak naprawdę każdy inny jest równie piękny i wybór nie należał do łatwych.

Sama sukienka jest świetnym pomysłem ale wygląda też rewelacyjnie w duecie ze sweterkiem czy kurtką. Mam nadzieję, że zainspiruje Was to do stworzenia własnych zestawów. Zresztą już dość opowiadania! Zobaczcie sami jak pięknie wygląda TUTU Dress od Puppy Angel.

sukienka – Puppy Angel

sweterek – Louisdog od Puppy Star

kurtka – Milk&Pepper od Puppy Star


4 komentarze

  1. Gosia 20 grudnia, 2017
  2. Agnieszka 8 stycznia, 2018

Twój komentarz