Autumn & Fashion Dog

Autumn

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nadchodząca jesień. Mgliste poranki i chłodne wieczory. I choć lubię tę porę roku to ciężko pożegnać się z latem i długimi spacerami. Jednak mimo wszystko jesień oznacza nowe kolekcje, nowe trendy i powiew świeżości w naszych garderobach. Nowości w świecie mody oznaczają również nowości w psim świecie mody. Ten czas wykorzystam, by pokazać Wam odsłonę jesiennych kolekcji.

Fashion Dog

Marka Louisdog towarzyszy nam od początku istnienia butiku Puppy Star, który jest jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Pamiętam ten moment, kiedy pojawiła się w naszej szafie i podbiła nasze serca. Oryginalne kroje i klasyczne kolory sprawiły, że zyskała wielu wielbicieli. Louisdog nie wzoruje się na innych markach dzięki swojemu wspaniałemu zespołowi projektantów, którzy swe rzemiosło kształcili na najlepszych uczelniach świata, a swoje pomysły i wizje przekuwają w fantastyczne projekty marki.

Puppy Star wychodzi naprzeciw naszym milusińskim oferując ich produkty. W butiku dostępne są pełne kolekcje tej marki począwszy od koszulek, sukienek, bluz po kurtki i kombinezony, jak również akcesoria tj. posłania, kocyki czy zabawki. Na tym jeszcze nie koniec! Ponieważ Puppy Star chce zawsze i wszędzie dotrzymywać towarzystwa naszym pupilom to w butiku dostępne są również kultowe modele szelek w różnych kolorach i rozmiarach.

Na koniec zdradzę Wam, że właścicielki tego wspaniałego miejsca, które stworzyły z miłości do psiaków, same posiadają trzy cudowne yorkshire terriery, a są to Lea, Sparti i Maxi!

Tak, też na nadchodzącą jesień znajdziecie w butiku Puppy Star wiele propozycji dla waszych czworonożnych przyjaciół! Zresztą zobaczcie sami!


Twój komentarz